GOST TR
certyfikacja w Rosji GOST-TR  
 
 
O FIRMIE Certyfikacja GOST-R GOST czy jest konieczny
dla mojego produktu ?

Certyfikacja w Rosji
Pytania i Odpowiedzi

KONTAKT
 
Świadectwo Higieniczne GOST TR certyfikacja w Rosji
certyfikat gost
Zakład Certyfikacji GOST-TR. Świadczymy usługi doradcze związane z uzyskaniem certyfikatu na rynku rosyjskim. Współpracujemy z GOSSANEPIDNADZOR Rosji, GOSSTROJ Rosji, GOSGORTECHNADZOR Rosji, Ministerstwem Zdrowia Rosji co uprawnia nas do prowadzenia certyfikacji zgodności z normami GOST-R wyrobów i usług w zakresie:

certyfikacja w rosji GOST-TR
GOSTR Notyfikacja FSB Rosji Notyfikacja FSB

Notyfikacja FSB Rosji  certyfikacja w Rosji
 
Certyfikacja w Turkmenistanie

Certyfikacja w Turkmenistanie.

Strukturę organizacyjną państwowego systemu Certyfikacji stanowią:
  • Państwowy urząd certyfikacji produktów i usług (Glavgosinspektsiya Turkmenistan);
  • Organy certyfikacji produktów i usług w tej dziedzinie;
  • Laboratoria badawcze (ośrodki).Certyfikaty Turkmenistana

Obowiązkowa Certyfikacja w Turkmenistanie - certyfikacja wyrobów na zgodność z normami lub innymi dokumentami normatywnymi, zapewnienie o jej bezpieczeństwie dla życia i zdrowia ludzi, mienia obywateli i środowiska naturalnego, potwierdzenie jakości towarów (prac, usług). Nomenklatura produktów (prac, usług), które podlegają obowiązkowej certyfikacji, zatwierdzona przez Gabinet Ministrów Turkmenistanu. Obowiązkowej Certyfikacji podlegają wszystkie produkty importowane do kraju i produkcja eksportowa.

Certyfikacja produkcji przeprowadza się przez organy certyfikujące zgodnie z opracowanymi zasadami i kompetencjami. W procesie certyfikacji produkcji (prac, usług) w przypadku pozytywnej decyzji organu, wnioskodawca otrzymuje Certyfikat zgodności, który daje prawo do oznakowania produkcji znakiem jakości zgodnie z regulacjami dotyczącymi oznakowania produkcji w Turkmenistanie.

Znaki zgodności, stosowane w certyfikacji i towarowy znak zgodności są rejestrowane w państwowym rejestrze Certyfikacji.


W celu uzyskania informacji o kosztach uzyskania certyfikacji w Turkmenistanie
prosimy kliknąć TUTAJ

W przypadku pytań lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi Ekspertami, którzy udzielą kompletnej i kompetentnej informacji w zakresie uzyskania uzyskania Certyfikacja w Turkmenistanie, oraz o przeczytanie Najczęściej Zadawanych Pytań (FAQ) .

W przypadku jeśli macie Państwo konkretne zapytanie o certyfikację konkretnego produktu, prosimy o wypełnienie formularza Zlecenia uzyskania Certyfikacji w Turkmenistanie. albo o skierowane zapytania na adres e-mail: info@gost24.com


 
 
   
   GOST-TR
strona główna | certyfikacja w Rosji | certyfikacja na ukrainie | Notyfikacja fsb w Rosji
Copyright © 2012 gost24.com